Tam BaŞlangiçlar Rehber Evde Konserve (Paperback)

Tam BaŞlangiçlar Rehber Evde Konserve By Doğa Bozkurt Cover Image
$48.98
This title is not currently in stock and is likely unavailable for us to order. For more info, click on Ask A Bookseller.

Description


Evde konserve, yiyecekleri korumanın bir yolu olarak tanıtıldığından bu yana 180 yıl i inde b y k l de değişti. Bilim adamları daha g venli, daha kaliteli r nler retmenin yollarını buldular. Bu yayının ilk b l m , konserve tekniklerinin dayandığı bilimsel ilkeleri a ıklar, konserve ekipmanlarını tartışır ve kavanoz ve kapakların doğru kullanımını a ıklar. Temel konserve malzemeleri ve prosed rleri ile bunların g venli, y ksek kaliteli konserve r nler elde etmek i in nasıl kullanılacağını a ıklar. Son olarak, yapıp yapamayacağınıza ve ne kadar yapabileceğinize karar vermenize yardımcı olur.


Bu yayının ikinci b l m , belirli gıdalar i in bir dizi konserve kılavuzudur. Bu kılavuzlar, şeker şurubu yapmak i in ayrıntılı talimatlar sunar; ve meyve ve meyve r nleri, domates ve domates r nleri, sebzeler, kırmızı et, k mes hayvanları, deniz r nleri, turşu ve eşnilerin konservesi i in. Meyveler, domatesler ve sebzeler i in her bir talimat setine, doğru miktar ve kalitede iğ gıdaların se ilmesine y nelik kullanışlı kılavuzlar eşlik eder. oğu tarif, tam bir kutu dolusu pint veya quart verecek şekilde tasarlanmıştır. Son olarak, her yiyecek i in deniz seviyesinden y kseklikler i in işleme ayarlamaları verilmiştir.

Product Details
ISBN: 9781837620180
ISBN-10: 1837620180
Publisher: Doğa Bozkurt
Publication Date: August 3rd, 2022
Pages: 286
Language: Turkish